Kalender

Negavati VIII hooaja superfinaal

08. juuni 2021 | 14:00
Keskkonnainvesteeringute Keskus Narva mnt 7a Tallinn

8. juunil kell 14 toimub KIKi roheideede konkursi Negavatt superfinaal, kus 10 parimat meeskonda astuvad žürii, publiku ja toetajate ette, et kaitsta oma ideed ja vastata küsimustele. Lisaks näeb meeskondade ideid tutvustavaid videosid.  

Žüriisse kuuluvad KIKi juhataja Andrus Treier, Keskkonnaministeeriumi asekantsler Kristi Klaas, Teaduspargi Tehnopol rohetehnoloogia valdkonnajuht Ragmar Saksing, Põhjamaade Ministrite Nõukogu kestliku arengu nõunik Madis Tilga ja teadliku elustiili propageerija ning veebipoe Slow asutaja Helen Puistaja. Konkursi esimene koht saab 10 000 eurot oma roheidee elluviimiseks, teisele ja kolmandale kohale on mõeldud 5000 ja 3000 eurot. Lisaks annavad konkursi partnerid välja eriauhindu.

Negavatt on KIKi ja Keskkonnaministeeriumi ellu kutsutud 18-30 aastastele noortele mõeldud roheideede konkurss, et innustada noori maailma paremaks muutma. Seitsmendal hooajal saabus Negavatile 61 keskkonnasäästlikku ideed, millest 16 pääses konkursi järgmisesse etappi. Neist parimad kümme pälvisid edasipääsu finaali ning ongi superfinaalis avalikkuse ette astumas.