Teadaanne 2019. ja 2020. aastal rahastatud lasteaia ja põhikooli õppekäikude toetustest

31. märts 2021 | 13:17

Head haridustöötajad! 2019. aasta rahastatud lasteaia ja põhikooli õppekäikude (lihtsustatud keskkonnateadlikkuse programm) projektid tuleb selle õppeaastaga ära lõpetada. 2020. aasta rahastatud projekte oleme valmis pikendama järgmisesse õppeaastasse.

2019. aasta rahastatud lasteaia ja põhikooli õppekäikude (lihtsustatud keskkonnateadlikkuse programm) projektid, mis olid suunatud eelkõige 2019/2020 õppeaastaks, kuid seoses eelmise aasta eriolukorraga kevadel said pikendatud sellesse õppeaastasse, tuleb selle õppeaastaga ära lõpetada. Selleks palume hiljemalt juunikuus esitada süsteemis KIKAS projekti kohta lõppmakse koos aruandega. Vajadusel on võimalik õppekäike pikendada kuni 31.08.2021. Kui saate siiski õppeprogrammidel osaleda veel mais/juunis ja mõni käik või arve jääb hilisemaks kui 21. juuni, palume esitada ametlik pikenduskiri koos põhjendusega projektikoordinaatorile või KIKi üldmeilile info [at] kik.ee.

2020. a rahastatud projekte oleme valmis pikendama järgmisesse õppeaastasse. KIKi poolse ühise pikenduse teeme, kui selgub, et ka mais ei saa programmidel osaleda. See tähendab, et kui Teie projekti lõpptähtaeg on hilisem, kui 30. aprill, ei pea Te ise hakkama praegu pikendust taotlema. Kindlasti anname sellest kõigile projektide kontaktisikutele ka teada. Programmide läbiviimise edasilükkamisel järgmisesse õppeaastasse võivad programmidel käia samad klassid, kes sel õppeaastal käimata jäävad. Kuna 9. klass on järgmisel õppeaastal gümnaasiumis ja ei lähe toetuse tingimuste alla, siis nende klasside asemel võib käia mõni teine klass, kes ei olnud projektis kaastatud (nt uus esimene). Vajadusel on võimalik ka programme muuta. Sel juhul soovitame uued programmid meiega enne meili teel kooskõlastada. Kui Te ei soovi programmide läbiviimist järgmisesse õppeaastasse edasi lükata, saate projekti ära lõpetada ning esitada lõppmakse koos aruandega nende programmide ja kulude osas, mis on sel õppeaastal läbi viidud.

Juhendi lihtsustatud korras aruande esitamiseks leiate KIKi kodulehelt.

Küsimuste korral pöörduge julgelt oma projektikoordinaatorite poole. Nende kontaktid leiate SIIT