Eelteade: KIK avab keskkonnaprogrammi taotlusvooru 6. augustil

24. juuli 2018 | 15:19

Anname teada, et KIK avab keskkonnaprogrammi 2018. aasta II taotlusvooru 6. augustil 2018. Taotlusi saab esitada kuni 17. septembrini 2018. 

Toetust saab taotleda kaheksas valdkonnas kindlatele tegevustele, mille kohta leiab täpsemalt infot KIKi kodulehelt:

„Kuigi toetust saab taotleda valitud tegevustele, loodame, et praegusel suvisel ajal jõuab taotlusvooru info võimalikult paljude huvigruppideni ning nad tulevad keskkonnaprojektidele toetust taotlema,“ sõnab KIKi toetuste üksuse juht Koit Kaskel, jätkates, et taotlema on oodatud näiteks nii kohalikud omavalitsused, mittetulundus- ja äriühingud, sihtasutused, vee-ettevõtjad, ülikoolid ja keskkonnakaitsega tegelevad asutused.

Kogu taotlusvooru eelarve on 10,8 miljonit eurot. Vooru eelarvest 6,5 miljonit suunatakse veemajanduse programmi ja üks miljon eurot ringmajandusse. Merekeskkonna projektid saavad 800 tuhat eurot, metsandusse läheb 600 tuhat eurot, atmosfääriõhu kaitsesse 550 tuhat eurot ja looduskaitsesse 500 tuhat eurot. Keskkonnateadlikkusele on mõeldud 450 tuhat eurot ja kalandusele 400 tuhat eurot.

Projektide esitamine toimub andmesüsteemi KIKAS kaudu. Rahastusotsuse saanud projektid selguvad käesoleva aasta detsembris.

Olete oodatud taotlema! Samuti oleme tänulikud, kui levitate antud teadet ka oma kolleegidele ja koostööpartneritele, et info leviks võimalikult paljude huvigruppide seas ning Eesti keskkond saaks projektide kaasabil hoitud.

Lisainfo saamiseks leiate KIKi kodulehelt iga programmi juurest paremalt äärest kontaktisiku andmed.