Aasta Sipelgas 2007

09. mai 2007 | 00:00

KIKi juhataja Kalev Auna kinnitusel on Tartu Keskkonnahariduse Keskus teostanud mitmeid nii maakondlikul kui riiklikul tasandil olulisi keskkonnaharidust ja õuesõpet edendavaid tegevusi.

“Tartu Keskkonnahariduse Keskus on tegutsenud KIKi keskkonnateadlikkuse programmi maakondliku koostööpartnerina pea neli aastat. Selle ajaga on tartlased saanud silmapaistvaks eeskujuks Eesti keskkonnaharidusmaastikul,” ütles Aun.

Tartu Keskkonnahariduse Keskuse koordinaator Külli Kalamees-Pani sõnul on Aasta Siplega auhind tartlastele suureks tunnustuseks.

“Oleme nii Tartu maakonnas kui mujalgi teinud mitmeid väga head vastuvõttu leidnud keskkonnateemalisi üritusi. Näiteks täiskasvanutele suunatud keskkonnabussi käivitamine ning koolinoorte hulgas väga aktiivse vastuvõtu leidnud ökomaja konkursi korraldamine,” lausus Kalamees-Pani.

Tänavused Aasta Sipelga nominendi olid Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing, Eesti Metsatööstuse Liit, Eesti Ornitoloogiaühing, Elva linnavalitsus, Järvamaa Keskkonnateenistus, Kehtna vallavalitsus, Looduskaitseühing Kotkas, RLKK Hiiu-Lääne regioon, Tallinna Nõmme Noortemaja, AS Valga Vesi ja AS Weerec.

Lisainfo:
Silja Luup
Kommunikatsioonispetsialist
627 4127